Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota


Aktualności

Informacja o planowanym zamówieniu o wartości powyżej 30 000 euro na wykonanie robót budowlanych
o wartości powyżej 30 000 euro     Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota informuje o zamiarze wykonania robót budowlanych w budynku przy ul. Szczęśliwickiej 36 w Warszawie.   Zakres robót planowanych do wykonania podczas modernizacji:  1. Kompleksowa przebudowa pomieszczeń części parteru o pow. 568,5
więcej >
XVII Rodzinny Piknik Intgracyjny Podziękowanie
SZPZLO również serdecznie dziękuje zarówno organizatorom jak i uczestnikom za wspólnie spędzony czas podczas wrześniowego XVII Rodzinnego Pikniku Integracyjnego w Parku Szczęśliwickim Do zobaczeniu na kolejnym spotkaniu!
więcej >
Kampania informacyjno-edukacyjna "Babciu, to nie Twój wnuczek... Bądź ostrożna"
SZPZLO Warszawa-Ochotoa przyłącza sie do kampanii przygotowanej przez Urzad m.st. Warszawy pt.: "Babciu, to nie Twój wnuczek... Bądź ostrożna" skierowanej do osób starszych. Kampania ma za zadanie zwrócenie uwagi seniorów na różnego rodzaju metody oszustw jakich dopuszczają się przestępcy w
więcej >
Słuchobus styczeń 2020
W dniach od 20 do 24 stycznia w godzinach 9:00-15:00 zapraszamy wszystkich na bezpłatne badanie słuchu. Słuchobus będzie czekał na Państwa przy przychodni Rejonowo-Specjalistycznej przy ul. Szczęśliwickiej 36. Zapraszamy Serdecznie!
więcej >
Dzień Dawcy Szpiku z SZPZLO Warszawa-Ochota podczas 28 Wielkiego Finału WOŚP
Szanowni Państwo, Podczas niedzielnego 28 Wielkiego Finału WOŚP razem z DKMS osiągnęliśmy wielki sukces rejestrując, aż 90 potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych! Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Państwa zaangażowanie i ogromnie dumni z Państwa chęci niesienia bezinteresownej pomocy. Dziękujemy!
więcej >
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać na bieżąco informacje o nowościach naszego portalu: więcej

NEWSLETTER

Regulamin Bezpłatnego Newslettera.