SZPZLO Warszawa-Ochota

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

October 24th SZPZLO \ AKTUALNOŚCI  

 

Szanowni Państwo,
SZPZLO Warszawa - Ochota informuje, iż realizuje następujące programy profilaktyczno - zdrowotne w środowisku nauczania i wychowania na terenie dzielnicy Ochota:

„Zdrowy Uczeń” to program edukacyjny realizowany przez pielęgniarki szkolne, w zakresie zdrowego stylu życia dzieci i młodzieży. Głównym celem przedsięwzięcia jest kształtowanie postaw prozdrowotnych u dzieci i młodzieży oraz promowanie zdrowego stylu życia poprzez edukację zdrowotną.

„Program badań przesiewowych słuchu dla uczniów klas I i VI szkół podstawowych na terenie m.st. Warszawy na lata 2015 – 2018”

„Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki i korekcji wad postawy dla uczniów klas IV szkół podstawowych na terenie m. st. Warszawy” na lata 2015 – 2018”

„Program profilaktyki zdrowotnej w zakresie poprawy stanu zdrowia jamy ustnej dla uczniów klas II szkół podstawowych na terenie m.st. Warszawy”

„Program profilaktyczny wczesnego wykrywania wad wzroku i zeza dla uczniów klas II szkół podstawowych na terenie m. st. Warszawy”

„Ocena ryzyka choroby nadciśnieniowej u młodzieży w wieku 18 - 19 lat".